tabletki na erekcje

Zaburzenia erekcji (problemy z potencją) polegają na niezdolności do uzyskania i zachowania wzwodu prącia, co uniemożliwia odbycie kontaktu płciowego. Co na potencję? Jednym z bardzo efektywnych środków stosowanych na zaburzenia wzwodu jest sildenafil. Sposoby na potencję bez recepty potrafią mieć w składzie L-argininę, DHEA i zioła na potencję (żeń-szeń czy miłorząb japoński). Pastylki na potencję podnoszą libido.

Pastylki na erekcję bez recepty – DHEA i L-arginina

Sposoby na potencję bez recepty potrafią stanowić w składzie L-argininę, DHEA, żeń-szeń, miłorząb japoński, johimbinę, buzdyganek ziemny, i także witaminy oraz minerały poprawiające potencje, tj.: cynk, selen, kwas foliowy czy także witamina E.
L-arginina to aminokwas zazwyczaj będący w systemie, wraz z wiekiem jego robienie się może podlegać osłabieniu. L-arginina wspiera działanie tlenku azotu, który jest rozkurcz naczyń krwionośnych, przez co zwiększa erekcję.
DHEA (dehydroepiandrosteron) to zwykły hormon produkowany przez korę nadnerczy. W tkankach zmienia się do następnych hormonów – androgenów, takich jak testosteron, oraz estrogenów. Wraz z wiekiem zmniejsza się stężenie wytwarzanego DHEA.
Zaburzenia erekcji u mężczyzn mogą być spowodowane brakiem DHEA, zatem jego suplementacja może na pewno wesprzeć i uregulować zaburzenia hormonalne a w konsekwencji – usprawnić potencję.
Pastylki na potencję bez recepty zawierające DHEA należy wykorzystywać raz dziennie (rano), co będzie zgodne z swym czasem wydalania tego hormonu. Rezultaty działania leków z DHEA można śledzić tylko po kilkorgu tygodniach systematycznego stosowania.

co może pomóc na zaburzenia erekcji u mężczyzn

Sposób na erekcję – sildenafil

Co na potencję? Jednym spośród zwłaszcza powszechnych i efektywnych środków wykorzystywanych w schorzeniach wzwodu jest sildenafil. Zaczęcie działania sildenafilu jest możliwe dopiero podczas stymulacji fizycznej, jeśli zachodzi aktywacja tlenku azotu w ciałach jamistych prącia oraz krok procesów chemicznych na skutek, których dochodzi do wzmocnienia przepływu krwi w członku.
Pastylki na erekcję z sildenafilem należy wziąć na blisko 30 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Należy liczyć na uwadze fakt, że zjedzenie dużego posiłku przed przyjęciem pastylki może doprowadzić do spowolnienienia działania. Sposoby na potencję z sildenafilem pracują blisko 3–4 godzin.
Sildenafil bez recepty dostępny jest w liczby 25 mg, większe miary można kupić tylko z nakazu lekarza. Przed wykorzystaniem środka zwłaszcza ważne jest zapoznanie się z jego przeciwwskazaniami, do których należy: stosowanie nitratów i innych donorów tlenku azotu, występujące ogromne zaburzenia pracy wątroby, niskie ciśnienie tętnicze, niższe aniżeli 90/50 mmHg oraz choroby krążenia, doznany udar mózgu lub zawał serca, choroby degeneracyjne siatkówki.

Sposoby na potencję na receptę

Sposoby na potencję, dostępne tylko na receptę, to: tadanafil, wardenafil oraz sildenafil w liczby 50 mg oraz 100 mg. Wymienione substancje należą do kategorii odwracalnych inhibitorów fosfodiesterazy 5, oraz to mechanizm ich działania jest zbliżony i prowadzi do poprawy erekcji.
W lecznictwie najdłużej stosowany jest sildenafil. Środki z tadanafilem, sildenafilem i wardenafilem różnią się czasem działania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here