toaleta z podgrzewaną deską

Zastanawiasz się, czy deska sedesowa może być jednocześnie elegancka i nowoczesna? Jak najbardziej tak! Każda toaleta z podgrzewaną deską, a także taka z funkcją bidetu to nowoczesne wyposażenie ubikacji. Takie rozwiązania sprawdzają się w domach, których mieszkańcy cenią sobie przede wszystkim ponadczasowy styl oraz możliwość utrzymywania maksymalnego poziomu higieny na co dzień. Sprawdź, jak działa deska sedesowa z funkcją bidetu i podgrzewaniem! Przekonaj się, że warto zainwestować w taki produkt do swojej łazienki!

Nowoczesna toaleta z podgrzewana deską i bidetem – jakie ma funkcje?

Podstawowe funkcje i cechy produktu takiego, jak deska sedesowa z funkcją bidetu, to:

  • antybakteryjna powłoka deski,
  • możliwość automatycznego mycia sedesu,
  • kilka dysz myjących,
  • automatyczna wymiana wody,
  • wiele poziomów ciśnienia wody do wyboru,
  • opcja obsługi pilotem.

Warto dodać, że deska sedesowa z funkcją bidetu pozwala na zachowanie maksymalnego poziomi higieny podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych. Decydując się na produkt, jakim jest toaleta z podgrzewaną deską możesz też liczyć na dostęp do kilku poziomów podgrzewania, a także opcji ustawienia odpowiedniej temperatury wody. Dzięki temu korzystanie z ubikacji staje się czystą przyjemnością dla każdego domownika!

Ile kosztuje toaleta z podgrzewaną deską i innymi funkcjami?

Nowoczesna deska sedesowa z funkcją bidetu oraz podgrzewaniem to wydatek na poziomie nieco ponad 1000 złotych. Warto jednak zdecydować się na takie akcesoria do ubikacji. Dzięki temu zwiększa się nie komfort załatwiania potrzeb fizjologicznych. Kupując nowoczesny sedes możesz też zlikwidować niemalże do 100% bakterii i drobnoustrojów, które mogą przedostawać się np. przez powierzchnię nieoczyszczonej deski. Automatyczna funkcja oczyszczania sedesu oraz wiele innych ustawień dopasowanych do potrzeb użytkownika to kwestie, które przyciągają uwagę wielu osób.

Czy warto kupić produkt, jakim jest toaleta z podgrzewaną deską i funkcją bidetu?

Jeśli cenisz sobie najwyższy poziom komfortu oraz dostęp do nowinek technologicznych, koniecznie zainwestuj w produkt – deska sedesowa z funkcją bidetu. Na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. Już po pierwszym użyciu przekonasz się, jak komfortowe oraz czyste może być załatwianie własnych potrzeb fizjologicznych i to bez potrzeby dotykania rękoma elementów sedesu, gdzie znajduje się najwięcej bakterii i drobnoustrojów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here