Tekstylia w stylu boho – gdzie ich szukać?

Oryginalny styl boho opanował nie tylko trendy w modzie, ale również w aranżacji wnętrz. Wyjątkowe i niepowtarzalne wzornictwo charakterystyczne dla boho może wprawić w zakłopotanie, jednak przemyślana koncepcja sprawi, że pomieszczenie z elementami w tym stylu stanie się urozmaicone w wyjątkowo estetyczny sposób.

Cechy charakterystyczne stylu boho

Materiały, obrazy i inne elementy dekoracyjne w tym stylu charakteryzują się ogromem barw, kształtów i wzorów. W sklepach spotkać można fantazyjne stylistyki łączące ze sobą nieco akcentów etnicznych, cygańskich, folkowych. Popularny jest również typowy dla stylu patchwork, a więc łączenie różnych rodzajów materiałów o różnych kolorach, wzorach i fakturach.

Wzory boho na tkaninach – dostępność

Ze względu na rosnącą popularność stylu, wzrasta również zapotrzebowanie na materiały odzwierciedlające niepowtarzalność boho. Najbardziej oryginale tekstylia w tym stylu znaleźć można na https://ctnbee.com/pl/kolekcje/materialy-do-szycia/ . Wybór jest naprawdę szeroki, dzięki czemu zadowoli nawet najbardziej wymagających. Dostępne wzory obejmują kanciaste figury geometryczne o intensywnych barwach, niezwykle modne współcześnie egzotyczne liście, kaktusy i pióra, perfekcyjnie proporcjonalne wzory mandala jedno lub wielobarwne i wiele innych, zaskakujących zarówno kolorami, jak i kompozycją. 

O czym pamiętać wybierając wzór materiału?

Boho to styl absolutnie wyjątkowy, aczkolwiek wymagający odpowiedniego planu aranżacji, w innym wypadku zamiast harmonii, do wnętrza wprowadzi chaos i bałagan. Wybrany wzór powinien więc komponować się z elementami wystroju i dekoracji, natomiast przy jego wykorzystaniu mile widziany jest umiar. Jeśli propozycje dostępne w sklepie nie znajdują uznania, na / można zaprojektować własny wzór, który zostanie przez CottonBee wydrukowany na materiale. To doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza oryginalnego akcentu poprzez wypróbowanie swojej kreatywności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here