ortodonta

Proste zęby i piękniejszy uśmiech nie wymagają obecnie noszenia mało estetycznych i nieatrakcyjnych metalowych aparatów ortodontycznych.

Niewidoczne aparaty ortodontyczne, zwiększające poczucie własnej wartości i pewność siebie, stanowią estetyczną i ledwo widoczną alternatywę dla konwencjonalnych aparatów ortodontycznych. Mogą je nosić zarówno osoby dorosłe, jak i nastolatki, które martwią się swoim wyglądem.

Wybierz Invisalign, czyli niewidoczny aparat na zęby

Podczas gdy niewidoczne aparaty ortodontyczne mogą nie być odpowiednie w niektórych przypadkach niewspółosiowości lub złożonych problemów ze zgryzem, które lepiej rozwiązuje tradycyjna ortodoncja, niewidoczne aparaty, takie jak Invisalign, mogą być stosowane w poprawnym ustawianiu stłoczonych, szeroko rozstawionych lub krzywych zębów. Popularne rodzaje niewidocznych aparatów ortodontycznych to aparaty ceramiczne lub kompozytowe, aparaty wewnętrzne i przezroczyste nakładki.Aparaty niewidoczne są przeznaczone dla osób dorosłych i starszych nastolatków, ale nie są zalecane, gdy obecne są zęby mleczne. Dzieci i młodsze nastolatki borykające się z problemami ortodontycznymi będą potrzebowały tradycyjnych metalowych aparatów ortodontycznych z zamkami na przodzie zębów. Alternatywne leczenie za pomocą niewidocznych aparatów ortodontycznych zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o osobach dorosłych ze względu na potrzebę ścisłej współpracy. Nakładki Invisalign są zazwyczaj noszone przez 20 godzin dziennie i nie należy ich zapominać zakładać po jedzeniu i wyczyszczeniu zębów.Jeśli ortodonta zaleci takie leczenie, możemy wybrać niewidoczny aparat na zęby wrocław jest miastem, gdzie możemy skorzystać z takiego rozwiązania. Nakładki Invisalign będziesz nosić przez określony czas, zdejmując je tylko w celu jedzenia, picia i szczotkowania zębów. Z każdym nowym zestawem nakładek zęby powoli dostosowują się i stopniowo dopasowują się do pożądanego położenia. Podczas okresowych wizyt ortodonta zapewni kolejny zestaw nakładek i oceni postęp w trakcie leczenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here