jak zrobić intro

Zajmujesz się nagrywaniem filmów? Udostępniasz je w internecie? Co zrobić, żeby Twój film wyglądał na bardziej atrakcyjny? Jak sprawić, aby ludzie Cię pokochali?

Nagrywanie filmów

Jak zrobić introNagrywając filmy pamiętaj, aby mówić wolno i przede wszystkim wyraźnie. Nikt przecież nie lubi słuchać bełkotu. Musisz się wysławiać prosto i rzeczowo, starać się używać jak najmniej trudnych i wyszukanych słów. W ten sposób dotrzesz do większego grona odbiorców, ponieważ zwyczajnie więcej osób będzie miało szanse zrozumieć o czym mówisz. Załatw sobie stonowane tło, najlepiej w ciepłym kolorze. Mimo, że Ty jesteś gwiazdą filmu i to na Ciebie widzowie mają patrzeć, to tło odgrywa ważną rolę. Jasne, tło w ciepłym kolorze, bez żadnych wzorów będzie skupiało wzrok na Tobie, nie będzie męczyć oczu widza, ani nie będzie go rozpraszać. To istotna sprawa przy nagrywaniu własnych filmów.

Jak zrobić intro?

Następnym ważnym elementem jest wybór into. Możesz skorzystać z prostych programów graficznych, albo poczytać jak zrobić intro, aby było oryginalne i naprawdę ciekawe. Intro powinno być związane z Twoją twórczością. Kolory mogą być tutaj intensywne – intro to Twoja wizytówka. Do nagrywania filmów trzeba wybrać ciche i spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Nie chcesz przecież, żeby między Twoimi słowami było słychać szczekanie psa, czy dźwięk piorącej pralki. Warto tutaj pomyśleć nad wygłuszeniem pomieszczenia, w którym będziesz nagrywać, aby dźwięk był czysty i aby słychać było tylko Ciebie.

Tak przygotowany możesz pomyśleć nad tym, o czym będziesz mówić w swoim filmie. Tutaj warto rozpisać sobie na kartce punkty, które chcesz zrealizować. Nie możesz napisać sobie całego tekstu, który masz zamiar powiedzieć przed kamerą, ponieważ będzie to wyglądać bardzo sztywno i sztucznie. Należy wypisać sobie podpunkty do realizacji, określone tematy do poruszenia, ważne słowa, które naprowadzą Cię na daną myśl. Następnie uporządkować sobie to w taki sposób, aby się nie pogubić i możliwie nie stracić wątku.

Proces nagrywania

Teraz można wziąć się za nagrywanie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby się nie stresować i żeby być sobą. Widzowie lubią prawdziwość, oryginalność i głośne wyrażanie swojego zdania. Warto podejmować również kontrowersyjne tematy, które wymagają dygresji i spojrzenia na dany temat z różnych stron. Ten sposób zapewni Ci na pewno większą ilość obejrzeń Twojego wideo, ponieważ widzowie są ciekawi, co inni uważają w kontrowersyjnych tematach tabu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here