Thunder MT – skuteczna i szybka depilacja laserowa, która pomoże Ci się pozbyć niechcianego owłosienia

0
1680

Niechciane owłosienie na rękach, nogach, twarzy, tułowiu oraz w okolicach intymnych to problem, który wymaga częstej depilacji. Dlatego inwestuje się w maszynki i kremy do depilacji, ale i tak nie osiąga się efektu takiego, o jakim zawsze się marzyło. Zapewne każdy chciałby depilować części ciała, jak najrzadziej, ale ze zwykłą maszynką nie jest to możliwe. Dlatego z myślą o takich osobach powstał nowoczesny laser Thunder MT. Efekty tego zabiegu są nieporównywalne z innymi. Jest to najnowszy, ale też najmocniejszy laser, który został stworzony przez wiodącą na rynku globalnym firmę Quanta System. Dzięki temu laserowi nie trzeba już wybierać pomiędzy skutecznością a bezpieczeństwem.

Dlaczego laser Thunder MT jest taki dobry?

Laser ten zyskał popularność dzięki temu, że jest to jedyne dostępne na rynku urządzenie, które łączy w sobie trzy technologie, jaką jest laser aleksandrytowy (755 nm) oraz Nd:YAG (1064 nm), ale też technologię mieszaną (czyli 755 nm + 1064 nm). Innowacyjny system tego lasera zapewnia możliwość wybrania pojedynczej lub podwójnej emisji wiązki lasera. Thunder MT, czyli jeden najnowocześniejszych laserów dostępny jest w warszawskiej Klinice Miracki. W czym tkwi sekret tego urządzenia? Na pewno w tym, że zostały połączone dwie długości fal, co sprawia, że wiązka światła działa na odpowiednim  poziomie skóry. Laser aleksandrytowy wyróżnia się tym, że ma o 25% wyższe powinowactwo do melaniny, porównując go z laserem diodowym. Dochodzi do tego zastosowanie lasera Nd:YAG, który doprowadza do uszkodzenia naczyń, a są to naczynia, które odpowiadają za odżywienie włosa, ale też absorbuje wodę, która zostaje znacznie podgrzana. Dzięki temu dochodzi do usunięcia struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa. To urządzenie to dwa lasery w jednym, który jest szybki, bo ma skaner, ale też jest bezpieczny, gdyż ma własny system chłodzenia i mało bolesny.

Thunder MT, czyli skuteczność depilacji przy jasnych i ciemnych włosach

Dzięki temu, że możliwe jest jednoczesne użycie obu laserów, to zwiększa się efektywność oraz skuteczność zabiegu i właśnie dzięki temu technologia ta jest skuteczna zarówno na jasnych, jak i na ciemnych włosach. W urządzeniu tym został zastosowany eliptyczny kształt plamki, a dzięki temu dochodzi do precyzyjnego pokrycia obszaru zabiegowego, a plamki te w bardzo minimalnym stopniu nakładają się na siebie. To powoduje, że zmniejsza się ryzyko poparzenia, ale też możliwe jest jednoczesne zachowanie stałej gęstości energii. Jeśli chodzi o zastosowanie tylko jednego z tych laserów, to ze względu na kolor skóry i zawartość melaniny wykorzystanie tylko lasera aleksandrytowego może być zbyt agresywne, a użycie tylko lasera Nd:YAG może znowu być niewystarczające i za bardzo bolesne. Wykorzystanie obu tych laserów zwiększa efektywność i skuteczność zabiegu, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwo. Dochodzi też do znacznego zminimalizowania poparzeń lub pęcherzy na skórze. Ten laser to nowość na rynku światowym, która została wprowadzona do Polski. Można powiedzieć, że to przełom w depilacji laserowej.

Aby można było uzyskać pożądane efekty, to w zależności od obszaru zabiegowego, należy wykonać różną ilość zabiegów, ale też w różnych odstępach czasowych. Przeważnie jest to od czterech do sześciu sesji. Jednak trzeba pamiętać o tym, że liczba zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji danej osoby.

Więcej informacji na temat lasera Thunder MT można znaleźć na stronie: https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here