orgazm łechtaczkowy

Stymulacja łechtaczki to najlepsza forma na orgazm łechtaczkowy u większości kobiet. Bez powodu na to, lub wykorzystywane są do tego palce, język lub gadżety erotyczne, umiejętne pieszczenie łechtaczki sprawi kobiecie ogromną przyjemność. Niektórym mężczyznom wielki kłopot sprawia samo znalezienie łechtaczki, jednak dzięki wykorzystaniu wiedzy naukowej w pracy i obserwowaniu odpowiedzi partnerki, pieszczoty łechtaczki zapewnią kobiecie niezapomniane doznania erotyczne, oraz mężczyźnie zadowolenie z zaspokojenia partnerki.

Orgazm łechtaczkowy – jak powstaje?

Łechtaczka (łac. clitoris) jest nieparzystym, zewnętrznym narządem płciowym samic ssaków, w tym kobiet. Znajduje się w otoczeniu przedniego połączenia warg sromowych mniejszych. Często wybierana jest określeniem różowego guziczka ze powodu na podobieństwo. Co istotne, jest miejscem chyba bardzo unerwionym na ciele kobiety, ma blisko 8 tys. zakończeń nerwowych (to bardzo niż na wargach, końcach palców czy w prąciu u mężczyzn) i zatem odgrywa ważną rolę w pobudzeniu płciowym i orgazmie u kobiet. Znalezienie owego przyjemnego miejsca jest szczególnie ważne, należy także wiedzieć, jak dobrze pieścić clitoris. To, jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy, spowodowane jest bowiem typem i siłą stymulacji łechtaczki.

co warto wiedzieć o orgazmie łechtaczkowym

Mechanizm powstawania orgazmu łechtaczkowego jest prosty do zrobienia. W okresie podniecenia krew dochodzi do organów płciowych, w tym łechtaczki, jaka zaczyna wydawać się krwią i pęcznieć. Po ok. 30 sekundach podtrzymywania doznań seksualnych gruczoły przedsionkowe pochwy zaczynają wydzielać lubrykanty, zatem naturalne substancje nawilżające. Wraz z siłą stymulacji, zaczyna twardnieć trzon łechtaczki, jaka także zaczyna się powiększać, chociażby dwukrotnie. Stymulowanie łechtaczki powoduje także stałe i coraz większe skurcze mięśni i wiązadeł, przytwierdzających clitoris do spojenia łonowego. W czasie orgazmu łechtaczkowego mięśnie chowają się, oraz krew z łechtaczki dochodzi do krwioobiegu. Po szczytowaniu, łechtaczka w ciągu 5-10 sek. przyjmuje dobrą pozycję. Po chwili kobieta gotowa jest do kolejnego startu.

Orgazm łechtaczkowy – jak wykonać?

Stymulacja łechtaczki, zatem tempo i siła wpływu na ten organ, jest zawsze charakterystyczna dla wszystkiej kobiety. Jedne preferują spokojne i przyjemne pieszczoty, inne lubią silniejsze doznania. Do tego należy dołączyć, czy jest to masturbacja, czy także miłość uprawiana z partnerem. Zasadą pierwszą owego, jak wykonać orgazm łechtaczkowy, jest otwarte masowanie, gładzenie, lizanie całej strefie wzgórka łonowego, ponieważ to sprawia kobiecie większą przyjemność seksualną. I natomiast kobiety na początku lubią różnorodność pieszczot, to na rezultacie stymulacja łechtaczki powinna być taka sama: stałe tempo i jeden typ drażnienia. W przeciwnym razie orgazm łechtaczkowy iż nie dotrzeć do końca. Oralna stymulacja łechtaczki jest najlepszą drogą do orgazmu łechtaczkowego u wielu kobiet. Mężczyzna winien zaczynać pieszczoty na zewnątrz łechtaczki i zbliżać się do niej bardzo stopniowo. Może trochę pieścić językiem wprowadzenie do waginy, oraz dopiero następnie posuwać się w okolicę guziczka łechtaczki. Masowanie delikatnym i wilgotnym językiem, ssanie, minimalne podszczypywanie ząbkami, pociąganie/wyciąganie wargami łechtaczkę potrafią wzmacniać doznania, nie powodując nacisku/

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here