gruszka

Odpowiedni dobór ubrań do typu figury pomoże ukryć wady, a uwydatni nasze zalety. Często jest tak, że nie wiemy jaki rodzaj sylwetki posiadamy. W zdalnych sieciówkach oraz sklepach internetowych znajdziemy dużą ilość modeli w najróżniejszych kolorach, czy krojach. Często jest tak, że wiemy na co powinniśmy zwrócić naszą uwagę, a czego powinniśmy stanowczo unikać.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/stylwetka-typu-gruszka/

Sylwetka typu gruszka – jaka to jest?

Typy figur określa się nazwami owoców jak np. jabłko, gruszka czy też nazwami przedmiotów np. klepsydra, waza, dzwonek. W ten sposób pomaga to określić aspektym, które występują w danej figurze.

Gruszka charakteryzuje się przede wszystkim:

  • wąskimi, delikatnymi ramionami,
  • niewielkim, małym biustem,
  • szerokimi i masywnymi udami,
  • długim tułowiem.

Jeśli te powyższe cechy pasują do twojej sylwetki – gratulacje, posiadasz figurę o kształcie gruszki!

Sylwetka typu gruszka – o czym pamiętać?

Istnieje kilka zasad, o których kobieta z figurą gruszki powinna pamiętać i do których powinna się stosować. Zasady te dotyczą ubrań, oraz tego jaką stylizację dobierać pod swoją figurę. Ważne jest, aby odciągnąć uwagę od dołu, czyli masywnych ud. Aby to zrobić, najlepiej jest dobierać górę np. z bufiatymi rękawami lub z poduszkami. Nie należy zakładać masywnych naszyjników, które podkreślą duży biust. Spodnie powinny być zatem minimalistyczne.

Sylwetka typu gruszka – jakie dodatki nosić?

Z pewnością każda stylizacja nie byłaby w stu procentach pełna bez odpowiednio dobranych dodatków. Na jakie dodatki powinna postawić kobieta, która posiada figurę gruszki? Na początku góra. Przede wszystkim dodatkiem, który podkreśli atuty gruszki będą długie, zwisające kolczyki. Podobnie jest w przypadku naszyjnika. Pięknie skomponują się one z luźną górą.

Zamiast płaskich butów, postaw na obcasy. Idealne będą zarówno te z zakrytymi palcami oraz odkrytymi. Jeśli wasza góra ma wzór, w którym znacznie przeważa kolor czerwony, nie bójcie się postawcie właśnie na ten kolor lub na jakiś, który się z nim kontrastuje.

Zobacz też: http://www.mercante.pl/jak-zrobic-toaletke/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here