Zalety soczewek Acuvue Oasys

Jak dopasować odpowiednie soczewki kontaktowe do noszenia na co dzień, jeśli pracujemy intensywnie przed monitorami komputerów, które przyczyniają się do wysuszania powierzchni oka lub przebywamy przez wiele godzin w pomieszczeniach klimatyzowanych? Nowoczesnym rozwiązaniem są soczewki Acuvue Oasys, z których mogą korzystać zarówno osoby pragnące skorygować krótkowzroczność, jak i nadwzroczność oraz astygmatyzm. Wykorzystywana w nich technologia skutecznie nawilża oczy i zapobiega ich podrażnieniom.

Z czego wykonane są soczewki Acuvue Oasys?

Współcześnie produkowane soczewki kontaktowe są wyjątkowe delikatne i miękkie, dzięki wytwarzaniu ich z materiału hydrożelowego, o podwyższonych właściwościach przepuszczających tlen i nawilżających oczy. W soczewkach Oasys dodatkowo wykorzystana została technologia Hydraclear Plus, co powoduje, że działają one jak naturalny film łzowy, skutecznie chroniąc powierzchnię oka przed podrażnieniami, nawet po długiej pracy przed monitorem komputera lub w pomieszczeniach, gdzie używana jest klimatyzacja. Dzięki temu, nawet po długim dniu pracy, użytkownicy soczewek Oasys nie odczuwają dyskomfortu, pieczenia czy podrażnienia oczu, które zmuszałoby ich do natychmiastowego zdjęcia soczewek. Jeśli używamy ich zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza, stosowanie soczewek kontaktowych nowej generacji zalecane jest jako najwygodniejszy sposób korygowania wzroku nawet u dzieci i młodzieży czy też u osób po ukończeniu 40. roku życia.

Jakie wady wzroku można skorygować soczewkami Oasys?

Soczewki kontaktowe Oasys mogą stosować zarówno osoby z krótkowzrocznością, jak i nadwzrocznością czy astygmatyzmem. Dostępne są one w wygodnych opakowaniach soczewek jednodniowych po 30 sztuk, co pozwala używać ich wygodnie przez cały miesiąc, bez martwienia się o dodatkowe akcesoria, jak płyn czyszcząco-dezynfekujący oraz pojemniczek na soczewki. Można jednak również zdecydować się na soczewki Oasys dwutygodniowe, których pielęgnacja jest banalnie prosta. Po zdjęciu soczewek czyścimy je delikatnie i płuczemy płynem dezynfekującym, a następnie umieszczamy je w specjalnym pojemniku, napełniając go tym samym płynem. Rano soczewki są w pełni oczyszczone, zdezynfekowane i gotowe do użycia.

Jeśli więc szukasz wygodnego sposobu skorygowania wady wzroku, sprawdź soczewki Acuvue Oasys po wizycie u najbliższego okulisty lub optometrysty, który dobierze odpowiednie dla Ciebie wartości i ciesz się życiem bez konieczności noszenia okularów!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here