Żyjemy obecnie w niesamowicie rozwiniętym świecie, który na każdym kroku potrafi czymś nas zaskoczyć. Na co dzień obcujemy z niesamowitymi technologiami i wykorzystujemy je do życia bądź pracy, by już po kilkunastu godzinach odkryć coś jeszcze lepszego i bardziej innowacyjnego. W tym świecie przepełnionym rozmachem brak nam kontaktu z czystą naturą i widoku prostych, aczkolwiek zapierających dech w piersiach krajobrazów. To wszystko dadzą nam natomiast namibia wczasy, więc jeśli mamy dość swojego aktualnego trybu życia, po prostu musimy się na nie wybrać i trochę odpocząć.

Namibia leży w Afryce. Jako że Afryka wciąż jest najsłabiej rozwiniętym kontynentem na świecie, gdy sami się do niej udamy, zaskoczy nas to, że rzeczywiście brak w niej tego wszystkiego, z czym obcujemy na co dzień. Rzadko kiedy natrafimy w Afryce na gigantyczne obiekty architektoniczne, wspaniałe placówki rozrywkowe, markety wypełnione urządzeniami czy jeszcze inne nowoczesne miejsca. W zamian otrzymamy natomiast możliwość spędzenia wolnych chwil z samą naturą. Będą w Namibii, na pewno zajrzymy m.in. do Parku Narodowego Etoszy. Skorzystamy w nim z safari i przeżyjemy wspaniałą przygodę. Wejdziemy do zabezpieczonego pojazdu, by następnie poruszać się nim po dzikich terenach i móc obserwować życie zwierząt w ich naturalnym środowisku. Następnie udamy się na Wybrzeże Szkieletowe, by spojrzeć na prawdziwą pustynię i móc się zadumać nad swoim losem czy losem całego świata. Wycieczka logostour.pl zabierze nas także na pustynię Deadvlei, która mieści się tuż przy bagnie. Te wszystkie krajobrazy znamy wyłącznie ze zdjęć i filmów, dlatego gdy już je zobaczymy na żywo, przeżyjemy coś niesamowitego.

https://logostour.pl/namibia-botswana-zimbabwe-2018

Nie możemy uważać, że Polska jest najpiękniejszym krajem na świecie, dopóki nie odwiedzimy zupełnie innych państw. Zwłaszcza te afrykańskie mogą się nam bardzo spodobać, a przede wszystkim zrobi to Namibia. Człowiek wciąż zbyt mocno nie ingeruje w jej wygląd, dlatego można ją uznać za jedno z najpiękniejszych miejsc tego świata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here