Jak ściągnąć film?

Serwis Youtube został zaprojektowany tak, aby zezwalać swoim użytkownikom na przeglądanie i oglądanie filmów wyłącznie w tej witrynie. Wielu użytkowników chce jednak pobierać lub zapisywać swoje ulubione filmy z Youtube na komputerze, aby móc je oglądać, gdy nie mają połączenia z Internetem. Jeśli i Ty zastanawiasz się, jak ściągnąć film z Youtube, poniżej znajdziesz czynności, które pomogą Ci to zrobić.

Jak ściągnąć film?

Istnieje wiele stron internetowych, które umożliwiają wprowadzenie adresu URL filmu wideo, który chcesz zapisać na komputerze i wygenerowanie linku do pobrania tego pliku wideo. Wszystkie działają na tej samej zasadzie.

Najpierw przejdź do strony YouTube zawierającej film, który chcesz pobrać. Po znalezieniu strony naciśnij klawisze Ctrl + L na klawiaturze, aby podświetlić tekst na pasku adresu, a następnie Ctrl + C, aby skopiować jej adres internetowy.

Jak ściągnąć film?Po skopiowaniu tego adresu wklej go do pola tekstowego na stronie pozwalającej na pobieranie z Youtube, klikając wewnątrz pola i naciskając Ctrl + V na klawiaturze. Następnie kliknij przycisk „Pobierz wideo”. Kliknij link pobierania wideo. Jeśli nie zobaczysz linku do pobrania natychmiast, odczekaj kilka sekund. Jeśli zrobisz to poprawnie, pod linkiem wymienionym powyżej zobaczysz podgląd filmu wideo, wraz z przyciskiem „Pobierz” i dostępnymi formatami wideo. Kliknij strzałkę w dół, znajdującą się po prawej stronie pola pobierania, aby wyświetlić dodatkowe formaty wideo, takie jak MP4 lub 3GP. Może również istnieć więcej niż jedna opcja jakości dla każdego formatu wideo. Wybierz żądany format wideo i kliknij przycisk „Pobierz”.

Po pobraniu pliku wideo, będzie on dostępny w folderze pobierania

Jeśli po wykonaniu powyższych czynności nie uzyskasz podglądu podobnego do opisanego w tym przykładzie, upewnij się, że link, którego używasz, działa, otwierając stronę w nowym oknie. Po upewnieniu się, że link jest wpisany poprawnie i działa, spróbuj ponownie wykonać powyższe kroki. Jeśli i to nie pomaga, a wymienione kroki nadal nie skutkują pojawieniem się linku do wideo, spróbuj odświeżyć stronę, naciskając klawisz F5 na klawiaturze i próbując raz jeszcze. Jeśli to nie poskutkuje, być może spróbuj skorzystać z innej z dostępnych witryn do pobierania plików wideo z serwisu Youtube, a jest ich naprawdę mnóstwo. Ta może nie działać poprawnie lub mieć inne chwilowe problemy, które niebawem zostaną zauważone i rozwiązane.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here