Jak rysować anime?

Kreskówki animowane pojawiają się pod wieloma postaciami. Każdy kraj lub region ma swoje określone style. Wśród rysowników określa się to mianem kreski. Animacje się od siebie czasami mniej różnią, a czasami bardzo znacząco. Przez różnorodność można doskonale doceniać pracę innych osób. Można porównywać udoskonalenia innych artystów. Najpopularniejsze w tym czasie jest anime. Kreskówki pochodzące z Japonii, które są bardzo popularne za granicą. Ich popularność jest tak ogromna, że większość nastolatek zastanawia się, jak rysować anime.

Jak rysować anime?

Jak rysować anime?Względnie nie jest to takie trudne, o ile ma się jakiś talent do rysowania, jednak wszystkiego można się nauczyć. Trzeba zauważyć, że w anime tworzy się bardzo różne postacie, które mało przypominają realistycznego człowieka. Poniekąd wyglądają trochę karykaturalnie. Mają bardzo długie sylwetki, chude nogi, ogólnie są bardzo wyciągnięci. Ich głowy również są inne niż zwykle. Tutaj są one mniejsze lub większe, co też zależy od koncepcji. Na pewno stałym elementem są ogromne oczy, w różnych kolorach źrenic oraz bardzo małe, prawie niewidoczne usta. Jeżeli chodzi o kobiety, są przedstawione zazwyczaj w sposób bardzo seksowny. Powiększony biust jest nieproporcjonalnych rozmiarów, ale nie dotyczy to pupy. Prawdopodobnie Japończycy są fanami tylko większych piersi a nie pupy. Kobiety oczywiście są bardzo szczupłe a nawet wychudzone. Ich włosy sięgają zazwyczaj do pasa lub nawet dalej, są zazwyczaj pofalowane i w nienaturalnych kolorach. Ubrania nie należą do standardowych, są zazwyczaj jak wyjęte z gier komputerowych. Mężczyźni za to nie zawsze przypominają mężczyzn, mają oni dłuższe włosy i raczej nie występują z łysą głową. Chłopcy są tak samo szczupli co kobiety. Czasami zdarza się jakiś sportowiec, który bardzo wyróżnia się z tłumu. Często można pomylić kobietę z mężczyzną w anime, co jest bardzo ciekawym zabiegiem.

Podsumowując aby narysować anime, należy pamiętać o kilku ważnych, wspólnych cechach. Główną cechą każdej z postaci są ich wielkie oczy i nienaturalna postawa i dziwna budowa ciała. Skąpe i nadzwyczajne ubrania podkreślą ich animowany wygląd. W dodatku warto szaleć z kolorem i długością włosów naszych ulubionych bohaterów. Ważne też jest aby zwrócić uwagę czy wyglądają słodko i uroczo. Właśnie taka moda panuje w Japonii, gdzie anime jest bardzo popularne. Wszystko co jest bardzo słodkie jest uznawane przez nich za atrakcyjne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here