Certyfikat SSL dla strony internetowej – ile trzeba za niego zapłacić

Strona posiadająca certyfikat SSL szyfruje dane, które wymieniane są pomiędzy jej użytkownikiem a serwerem. Jest nie tylko bezpieczniejsza, ale również bardziej wiarygodna. Ile trzeba zatem zapłacić za certyfikat SSL dla strony internetowej?

Właściciele stron internetowych często uważają, że certyfikacja SSL związana jest z bardzo wysokimi kosztami. Z tego też względu rezygnują z zakupu certyfikatów. Nie warto jednak od razu odrzucać takiej opcji. Teraz w ofercie wielu dostawców można znaleźć także tanie certyfikaty SSL, które zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony.

Ceny certyfikatów SSL – ile to kosztuje?

W sprzedaży można znaleźć różne rodzaje certyfikatów SSL. Ich ceny zależne są od wielu czynników, w tym między innymi od:

– walidacji
– wysokości gwarancji
– liczby domen i subdomen, które są zabezpieczane
– czasu obowiązywania ochrony

Oczywiście, duże znaczenie ma także sam dostawca, od którego certyfikat ma być zakupiony. Na przykład, najtańszy certyfikat SSL w kru.pl można kupić już w cenie 29 złotych netto w promocji. Jest to certyfikat dla jednej strony WWW. Gdy chcemy zakupić taki, który będzie zabezpieczał domenę i jej subdomeny, na przykład certyfikat SSL Wildcard, ceny zaczynają się od 599 złotych netto.

Kto oferuje tanie certyfikaty SSL?

Aktualnie tanie certyfikaty są oferowane przez wielu dostawców. Zatem, gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony WWW? Najlepiej zrobić to u sprawdzonego dostawcy, który posiada pozytywne opinie od swoich klientów.

Warto sprawdzić oferty w internecie, gdzie dostawcy certyfikatów SSL prezentują bliżej swoje propozycje dla klientów. Można wtedy także łatwo porównać ze sobą różne usługi, co pozwala na wyszukanie najtańszych certyfikatów.

Atrakcyjne cenowo propozycje posiada wspomniany już dostawca kru.pl, który proponuje klientom kilka typów certyfikatów. Wszystkie z nich posiadają niskie, konkurencyjne ceny!

Podsumowując, koszt wykupienia certyfikatu SSL nie jest wysoki. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się online już teraz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here