Akcesoria do kabiny prysznicowej

0
1553

Prysznic to wygodne rozwiązanie, które umożliwia szybką kąpiel. Jeżeli mamy odpowiednią ilość miejsca w łazience, decydujemy się na kabinę prysznicową oraz wannę. W mniejszych pomieszczeniach stawiamy na funkcjonalne prysznice. Możemy także zdecydować się na rozwiązanie 2 w 1 – łączące w sobie kabinę prysznicową z wanną. Bez względu na to, którą formę wybierzemy, dobrze jest wyposażyć łazienkę w dodatkowe akcesoria prysznicowe. Jakie?

Drążki prysznicowe do zasłon
Niektóre prysznice wykonane są ze szkła, inne z plastiku, a jeszcze inne nie mają typowych drzwi. W takim przypadku konieczne jest wyposażenie kabiny prysznicowej w zasłonę. Aby utrzymać ją na odpowiednim miejscu, najlepiej zastosować drążki prysznicowe. Umożliwiają one swobodne przesuwanie, odsuwanie oraz zasuwanie zasłony.
Drążki prysznicowe w porównaniu do tradycyjnych drzwi kabiny dają więcej możliwości. Można w dowolny sposób zmieniać aranżację łazienki. Wystarczy wymienić zasłonę na inną oraz dokupić dodatki pasujące do niej kolorystycznie. Drążki prysznicowe dostępne są w różnych formach – prostych i półokrągłych, długich i krótkich.

Dozowniki do mydła do kabiny prysznicowej
Kolejnym akcesorium, w które warto wyposażyć się pod prysznicem, są dozowniki do mydła do kabiny. Dzięki nim możemy zrezygnować z mnóstwa różnorodnych butelek z kosmetykami stojących w brodziku. Dozowniki do mydła do kabiny mogą być wykorzystywane zarówno do mydła w płynie, jak i do żelu pod prysznic czy szamponu. Niektóre modele wyposażone są w dwa lub trzy zbiorniki, co zwiększa ich funkcjonalność. Dozowniki do mydła do kabiny umożliwiają precyzyjne dozowanie środka. Dzięki temu możemy zapomnieć o utrudnionym otwieraniu mokrymi rękami butelek z kosmetykami.

dozownik

Półki prysznicowe do kabiny
Im więcej domowników, tym więcej akcesoriów i kosmetyków pod prysznicem. Zastosowanie funkcjonalnych półek prysznicowych pozwala na wygodne przechowywanie przedmiotów należących do wszystkich domowników. Praktycznym rozwiązaniem są modele narożne, które zajmują najmniej przestrzeni w kabinie prysznicowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here